Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Użytek ekologiczny Podbuczyna

Trzebinia

N: 19.434704 E: 50.184153

www.trzebinia.pl

promocja@um.trzebinia.pl

32 711 10 8532 711 10 00

Użytek ekologiczny Podbuczyna o powierzchni 14,36 ha został objęty ochroną prawną ze względu na piękne, liczące 130 lat, okazy starych buków, porastających wzniesienie leżące pomiędzy Wodną a Sierszą, a także liczące po kilkadziesiąt lat sosny, brzozy i dęby. W czasie spaceru w tym uroczym miejscu można wypatrzyć konwalię majową, wawrzynka wilczełyko oraz całe kobierce przylaszczek. Rzadziej trafiają się rośliny chronione, takie jak lilia złotogłów oraz storczyki z gatunku wyblin jednolistny i buławnik wielkokwiatowy.

Multimedia

W pobliżu

Restauracja Parkowa

Trzebinia
Grunwaldzka 95

Restauracja LIR

Trzebinia
Kruczkowskiego 8

Aqua Planet

Trzebinia
Kruczkowskiego 10a

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.