Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zajazd Kosynier

Bibice , ul. Warszawska 95

N: 19.966857 E: 50.124514

http://www.kosynier.pl/

zajazd@kosynier.pl

12 285-83-82

Zajazd Kosynier usytuowany jest tuż na przedmieściu Krakowa w pięknej okolicy będącej częścią Parku Krajobrazowego Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 5 km od centrum miasta. Kosynier jest własnością prywatną, a właściciele mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu podobnego obiektu w Las Vegas (USA). Położony przy trasie wyjazdowej z Krakowa do Warszawy (droga E77). Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Do Państwa dyspozycji jest hotelowa restauracja serwująca dania polskie i międzynarodowe. Dodatkowo obiekt posiada Grill Bar, Drink Bar, sale bankietową. Polecają pobyty weekendowe dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych, zjazdy, konferencje, sympozja, narady, bankiety i uroczystości okolicznościowe. Jako, że Kosynier usytuowany jest na terenie 3ha ogrodzonego parku jesteśmy w stanie zorganizować imprezy plenerowe. Posiadają także wysokiej klasy korty tenisowe z nawierzchnią ze sztucznej trawy wg technologii niemieckiej.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

W pobliżu

Restauracja A dong

Węgrzce
ul. Warszawska 45

Hotelik u Niny

Węgrzce
ul. A10 nr 36

Pizza&Pasta En plato

Bibice
ul. Parkowa 35

Gospoda U Przyjaciół Bosutów-Boleń

Boleń
ul. Warszawska 212

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.