Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Ośrodek Sportu i Rekreacji Nad Zalewem - Zalew na Piaskach (dawniej Kryspinów)

Cholerzyn , Cholerzyn 361

N: 19.798132 E: 50.051807

http://www.kryspinow.com.pl/index.php

nad-zalewem@kryspinow.com.pl

(12) 292 75 53

Ośrodek położony jest w pięknej okolicy w odległości 12 km od Krakowa i obejmuje obszar 64 ha, z czego połowę zajmuje zalew. Teren dookoła wody to spore obszary lasów, ścieżki rowerowe i piesze oraz tereny do wyczynowej jazdy rowerem.Plaże ośrodka są w większości plażami piaszczystymi (część północno-zachodnia) oraz częściowo trawiastymi. Całość zalewu stanowi woda I kl. czystości, regularnie kontrolowana przez sanepid. Na terenie ośrodka występują kąpieliska strzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia wodna, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej oraz plac zabaw dla dzieci. W słoneczne niedziele na plaży organizowane są liczne atrakcje: zabawy dla dzieci z nagrodami, animatorzy, pokazy tańca, sztuk walki, zorbing, stoiska z różnymi artykułami itp.

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych

W pobliżu

Karczma Rohatyna

Cholerzyn
Cholerzyn 361

Szałas pod sosnami w Budzyniu

Budzyń
Budzyń, Droga Wojewódzka 774

Zespół pałacowy Suskich

Kryspinów
Kryspinów 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.