Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Bar Cichy Gaik

Ratajów , Ratajów 124

N: 20.03119 E: 50.218254

www.cichygaik.pl

aniagaik@o2.pl

123882038

Doskonale zlokalizowana przy głównej drodze E7 Kraków-Warszawa w otoczeniu lasów. Piękne nowe wnętrza oraz miła obsługa przyciąga uwagę nawet najwybredniejsze gusta. Domeną restauracji jest tradycyjna kuchnia polska, która zaspokoi podniebienia najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 nowych sal o niepowtarzalnym klimacie, które mogą pomieścić łącznie 500 osób. Dysponujemy również pokojami gościnnymi.

Udogodnienia

  • parking
  • Wi-Fi

W pobliżu

Zajazd na Wesołej

Wesoła
Wesoła 9

LKS Jantar Miłocice

Miłocice
Miłocice 55A

Zajazd Zagłoba

Widoma
Widoma 57

Zajazd GD

Słomniki
ul. Krakowska 62 d

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.