Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zajazd Pan Tadeusz

Kogutek , Kogutek 1a, 32-300 Olkusz

N: 19.636768 E: 50.257224

http://www.zajazdpantadeusz.olkusz.pl/

tel. 32 642 73 90 ; 32 645 71 03 ; 600 298 483

Zajazd Pan Tadeusz to hotel i restauracja malowniczo położona na skraju lasu. Na terenie obiektu istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu. W części hotelowej zajazd dysponuje pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz trzyosobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę i tv. Obok zajazdu znajduje się duży, strzeżony parking dla klientów. Zajazd Pan Tadeusz jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Bliska odległość do turystycznych miejsc takich jak ruiny zamku w Rabsztynie czy Januszkowa Góra pozwalają na przeżycie niezapomnianych chwil relaksu. Zajazd zapewnia rodzinną atmosferę, miłą obsługę, komfortowe warunki oraz atrakcyjne ceny. Oferujemy smaczne, domowe posiłki.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.