Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zespół Kościoła Parafialnego pw. Opieki MB w Kamieniu

Kamień

N: 19.3517781 E: 50.058085

Kościół wraz z ogrodzeniem powstał w latach 1924-1928, neogotycki, murowany, został wybudowany na miejscu dawnej kaplicy z XVIII wieku. Zespół tworzy również plebania murowana z początku XX wieku, obiekty gospodarcze z XVIII-XIX wiek, w tym lamus murowany z XVII-XVIII wieku. Ważną częścią zespołu są pozostałości założenia parkowego oraz ogrodu "włoskiego", na uwagę zasługują również lipy kilkusetletnie, jest ich aż siedem. Źródło: http://www.gmina.czernichow.pl/index.php/gmina-czernichow/zabytki

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.