Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Stadnina Koni Kopytko

Czernichów

N: 19.67974 E: 49.98457

www.konieczernichowie.vilent.pl

czernichow@poczta.fm

012 270 25 29, Elżbieta Boroń 880 038 389

Stadnina Koni Kopytko działa przy Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Stadnina pod nazwą "Kopytko" działa od 2004 r., ale już dużo wcześniej bo od 1982 r. pojawiły się konie na terenie szkoły, służące jeździectwu. Miłośnicy czernichowskich koni organizują wiele końskich imprez tj. rajdy długodystansowe (np. 3 razy w Raciechowicach), rajdy na orientację (VI Międzynarodowy Bieg na Orientację im. Generała Józefa Hallera), pielgrzymki konne do Kalwarii Zebrzydowskiej (co roku od 1998 ), pokazy jazdy podczas lokalnych festynów, parady okolicznościowe, a także jesienna pogoń za lisem „Hubertus” i wiele innych. Źródło: www.konieczernichowie.vilent.pl

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.