Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Trasa edukacyjno-zdrowotna w kompleksie leśnym Bronaczowa

Teren na styku granic Radziszowa

N: 19.835848 E: 49.908881

Trasa  edukacyjno-zdrowotna w kompleksie leśnym Bronaczowa w Radziszowie jest pierwszą tego typu trasą w Gminie Skawina. Trasa została otwarta i udostępniona w czerwcu 2012 r., ma długość 2 km, została wyposażona w elementy infrastruktury turystyczno-rekreacyjno-edukacyjnej. Jest ogólnodostępna, korzystanie z niej jest bezpłatne. Jest idealną ścieżką na spacery, wycieczki dla każdego. Źródło: Archiwum LGD Blisko krakowa.

Multimedia

W pobliżu

Eko Pens

Radziszów
ul.Podlesie 145

Prehistoryczna osada

Wola Radziszowska
-

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Woli Radziszowskiej

Wola Radziszowska
Wola Radziszowska 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.