Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Siwą Górką - Dorota Kurdziel

Rudno , Rudno 199

N: 19.565055 E: 50.106873

12 282 37 84

Gospodarstwo "Pod Siwą Górką" jest położone w pobliżu ruin zamku Tenczyn w Rudnie oraz rozległego lasu. W okolicy biegną szlaki turystyczne - piesze i rowerowe, znajduje się tu również staw rybny. W 2003 roku, w plebiscycie czytelników "Gazety Krakowskiej" pt."Wielkie odkrywanie Małopolski", gospodarstwo zostało wyróżnione certyfikatem. Oferta dla gości obejmuje możliwość korzystania z kuchni, 3 pokoje z łazienkami i niezależnym wejściem, miejsce na ognisko, ziemniaki pieczone tradycyjnym sposobem, domowe wyżywienie, miejsce zabaw dla najmłodszych, tereny spacerowe, sad i krzewy owocowe oraz domowe przetwory.

W pobliżu

Staw Wroński

Tenczynek
Zamkowa

Jurajskie źródełko

Regulice
Aleja Jana Pawła II

Ekomuzeum Garncarstwa

Regulice
Kijowska 2

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.