Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego

Bolęcin , Wczasowa 16

N: 19.479018 E: 50.1252

www.szarza.bolecin.pl

szarza.bolecin@gmail.com

501 358 083

Ośrodek Jeździecki Szarża w Bolęcinie należy do Marii, Mikołaja Reyów i ich córki Anny. W Bolęcinie Ośrodek funkcjonuje od grudnia 1998 roku. Wcześniej Klub Jeździecki Szarża działał w Tenczynku (lata 1989-1995) oraz w Niegoszowicach (lata 1996-1998). Klub Szarża jest zarejestrowany w Małopolskim Związku Jeździeckim oraz w Polskim Związku Jeździeckim. Ośrodek posiada Certfikat II Kat. nadany przez PZJ, upoważniający do prowadzenia szkoleń i egzaminów na Odznaki Jeździeckie PZJ. Klub prowadzi naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych w każdym wieku - również dla najmłodszych dzieci już od 7-8 lat. Instruktorzy posiadają uprawnienia Polskiego Związku Jeździeckiego oraz Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego. Osoby chętne mogą skorzystać z letnich i zimowych obozów z nauką jazdy od podstaw oraz na każdym stopniu zaawansowania. Prowadzone są również zajęcia dla grup szkolnych, realizujących programy zajęć sportowych w ramach specjalnych grantów współfinansowanych przez UE.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.