Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Sala Bankietowa Aldan

Jaroszowiec , 32-310 Jaroszowiec, Kolejowa 1c

N: 19.60118 E: 50.336213

http://www.aldan.com.pl

aldan@onet.pl

668136924

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego miejsca do zorganizowania wystawnego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej, szkolenia lub konferencji, to jesteście Państwo we właściwym miejscu. Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji klasyczną, w pełni klimatyzowaną salę bankietową, urządzoną nie tylko ze smakiem, ale i z pomysłem, w celu uzyskania ważnej w wielu sytuacjach kameralnej atmosfery. Dania przygotowywane przez szefa kuchni są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Uwadze polecamy także doskonale zaopatrzony barek. Istnieje możliwość wydzielenia gustownymi parawanami mniejszej, dyskretnej części sali. Posiadamy także bezpieczny parking.

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.