Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Przy Dolinie - Halina Kaczmarczyk

Paczółtowice , Paczółtowice 302

N: 19.671091889037 E: 50.176623584388

www.jura.turist.pl/przydolinie/

agroprzydolinie@gmail.com

48 12 2820755, 48 513 664 999

Gospodarstwo położone w bliskim sąsiedztwie Dolinek Jurajskich, przy lesie, w pobliżu rzeki. Liczne ścieżki spacerowe, szlaki turystyczne i rowerowe. Atrakcją są pola golfowe w Paczółtowicach, zabytkowy drewniany kościółek z XVI wieku, klasztor Karmelitów w Czernej. Gospodarstwo oferuje pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i balkonami z widokiem na las i Dolinę Racławki. Do dyspozycji gości 2 kuchnie z wyposażeniem, domowe wypieki i inne potrawy regionalne. Na zewnątrz taras, stół i ławy, obszerny ogród, dużo zieleni, miejsce na zrobienie grilla lub ogniska, kominek, huśtawka ogrodowa. Parking dla samochodów oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Kilka słów od Właścicieli:

Agro Przy Dolinie to nasz Dom. Dom, w którym chcemy Państwa ugościć. Z pachnącym ciastem i chlebem. Z dobrą energią. Z wszechobecną zielenią. Ze spokojem i dobrym słowem.
Mamy dla Państwa w ofercie 5 pokoi rozmieszczonych na 2 piętrach. Na każdym piętrze jest kuchnia z całym wyposażeniem oraz łazienka. Przed domem na rozległym trawniku jest  kominek grillowy, miejsce na ognisko, duży parasol, drewniane stoły i ławy, a także huśtawka. Z balkonów rozciągają się widoki na okoliczne pola oraz Dolinę Racławki.
Nasz Dom jest doskonałym miejscem na organizację imprez integracyjnych. Naszą specjalnością jest organizacja spotkań przy tzw. pieczonych, czyli tradycyjnej potrawie z ziemniaków pieczonych w żeliwnym garnku na ognisku. Stałych bywalców przyciągają tu przede wszystkim pyszne ciasta i chleb pieczone przez gospodynię.
 Malownicze dolinki podkrakowskie, bliskość atrakcji takich jak  kompleks pól golfowych, stadnina koni, strzelnica, zabytkowe obiekty sakralne (Paczółtowice, Czerna) – wszystko to sprawia, że Przy Dolinie to idealne miejsce wypadowe na wycieczki piesze i rowerowe.
Odwiedźcie nas w naszym Domu!
Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

 • dla dzieci
 • dla aktywnych
 • dojazd samochodem
 • turystyka kulinarna

Noclegi

 • liczba miejsc noclegowych/ pokoje: 17 miejsc noclegowych, 5 pokoi
 • wyżywienie
 • zwierzęta
 • grill
 • plac zabaw
 • świetlica
 • łazienki w pokojach
 • pole namiotowe

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.