Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

INTROWERTYCZNY ŚWIAT KOBIECYCH CIAŁ - wystawa prac Anny Pazdalskiej w Galerii NA STYK

piątek, 14 września 2018, 12:00 - środa, 31 października 2018, 15:00

Chrzanów , Miejski Oďż˝rodek Kultury, Sportu i Rekreacji ul. Broniewskiego 4,

http://www.moksir.chrzanow.pl/index.php?id=1&p=news,4,show,2171

INTROWERTYCZNY ŚWIAT KOBIECYCH CIAŁ - wystawa prac Anny Pazdalskiej w Galerii NA STYKU

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza na wystawę rzeźby, malarstwa i rysunku Anny Pazdalskiej INTROWERTYCZNY ŚWIAT KOBIECYCH CIAŁ. Galeria NA STYKU
Anna Pazdalska -absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni Profesora Mariana Koniecznego. Zrealizowała m.in. pomnik Wincentego Witosa w Rakszawie. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. W ostatnich latach między innymi: w Galerii Na Styku MOKSiR Chrzanów, w Galerii Vauxhall - Krzeszowice, w Pałacu Sztuki TPSP - Kraków, w Muzeum Okręgowym Miasteczko Galicyjskie - Nowy Sącz, w Galerii Sztuki Współczesnej - Elektrownia Czeladź, w Szklanej Galerii - Zator. Członek ZPAP Okręg Krakowski, Członek TPSP Kraków, Członek PSSM Częstochowa. Na wystawie prezentuje prace z ostatnich lat, których główną inspiracją jest kobieta. Przy pomocy różnych mediów ołówka, pasteli, węgla, farb i pędzla, a także dłuta i drewna - kreśli zarysy ciał kobiecych, czasami męskich i tworzy kompozycje, które budują nierealny świat bytu, nie-bytu, w nieokreślonej przestrzeni.

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.