Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Wakacje z Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale 2018

niedziela, 1 lipca 2018 - wtorek, 31 lipca 2018

Skała , ul. Boh. Wrzesnia

https://skala.pl/wakacje-z-centrum-kultury-sportu-i-rekreacji-w-skale-2018/

Wakacje z Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale 2018

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do spędzenia wakacji z Centrum Kultury. Przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji i mamy nadzieję, że każdy wybierze coś dla siebie.

Wędrowne poniedziałki – to propozycja dla tych, którzy lubią chodzić. Mimo iż w Ojcowie bywamy często – na pewno nie do końca go znamy. 2 lipca pójdziemy z przewodnikiem do Jaskini Ciemnej i na Górę Okopy. Twórcze warsztaty z biblioteką odbywać się będą w Plastyczne wtorki  w Domu Kultury w Skale a w środy w bibliotece w Smardzowicach. Obraz z kamieni na drewnie czy budowa latawca – to tylko niektóre tematy zajęć. Środy mamy Taneczne –  grupa młodsza zaczyna o 15.30 a starsze dzieci prosimy aby przyszły na godzinę 17.

Kinowe czwartki – sugerują, że w te wakacje zobaczymy dziecięce filmowe przeboje. Już 28 czerwca jedziemy na film „Odlotowy Nielot”. Śpiewających zapraszamy na zajęcia wokalne z Panią Beatą Paluch w Muzyczne Piątki. Warsztaty od godziny 18.30.

Z wyjątkiem wyjazdów wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Lubiącym czytać polecamy konkurs biblioteczny „Zaczytani w Wakacje”. Hala sportowa zaprasza dziewczynki  na  taneczno – ruchowe zajęcia sportowe. Szczegóły na plakatach!

 

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.