Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

PIKNIK WOLNOŚCI

sobota, 4 sierpnia 2018 - poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Michałowice , Boisku Sportowe KS Michałowianka z Michałowicach

https://wmichalowicach.pl/wydarzenie/piknik-wolnosci-moc-atrakcji/

4 sierpnia godzina 16:00 - 23:30

Piknik Wolności – Kadrówka” to cykliczne wydarzenie organizowane przez CKiP.

W tym roku odbywa się ono 4 i 6 sierpnia na boisku sportowym KS Michałowianka z Michałowicach.

Wydarzenie ma na celu upamiętnienie ważnych wydarzeń historycznych mających miejsce na ziemi michałowickiej w 1914 roku. Wydarzenie cieszy się rokrocznie ogromnym powodzeniem. 4 sierpnia, o godz. 16.00 rozpoczną się na scenie prezentacje artystyczne m.in. pokaz Agility (więcej info: https://www.facebook.com/events/1024096617759352/), pokazy taneczne, pokazy sztuk walki oraz ciekawe koncerty – gwiazda wieczoru: Ewa Farna z Zespołem. Ale to nie wszystko! Kolejną “Kadrówkową” niespodzianką będzie… Orkiestra Wieniawa w niebanalnym towarzystkie KAYAH! Mamy nadzieję, że tak jak my, nie możecie się doczekać! Aby zaspokoić ciekawość… obejrzyjcie teledysk z koncertu Kayah z Orkiestrą Wieniawa – 19 kwietnia w Nowohuckim Centrum Kultury: https://www.youtube.com/watch?v=_4Qe5-Ny_O4

Po finałowym koncercie odbędzie się duży pokaz fajerwerków oraz dyskoteka w plenerze z muzyką na żywo.

Wstęp wolny!

6 sierpnia o godz. 9.45 odbywa się symboliczny przemarsz szlakiem I Kompanii Kadrowej oraz uroczystości patriotyczne przy Obelisku upamiętniającym obalenie słupów granicznych (przy trasie E77 na Warszawę) oraz w pięknym Dworze w Michałowicach, gdzie również odbędą się występy artystyczne oraz piknik. Atrakcyjne koncerty i wydarzenia przyciągają co roku rzesze odwiedzających.

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.