Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Karuzela Marzeń 2018 – Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Teatrów Amatorskich

piątek, 15 czerwca 2018, 15:00-18:00

Michałowice , Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach

https://wmichalowicach.pl/karuzela-marzen-2018-festiwal-dzieciecych-i-mlodziezowych-teatrow-amatorskich/

Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Teatrów Amatorskich “Karuzela Marzeń” odbędzie się 15 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach. Serdecznie zapraszamy grupy teatralne do udziału w konkursie. Do oglądania spektakli dziecięcych i młodzieżowych zapraszamy wszystkich zainteresowanych, rodziców z dziećmi oraz grupy przedszkolne i szkolne (wstęp wolny). Większe grupy prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc: 535 029 009 (kolejność spektakli zostanie opublikowany na stronie wMichalowicach.pl)

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.