Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

„Zachowaj Trzeźwy Umysł”

sobota, 26 maja 2018, 12:00-17:00

Skawina , Park Miejski w Skawinie – plac przy Pałacyku Sokół

http://www.bliskokrakowa.pl/pl/aktualnosci,796

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, zapraszają na organizowaną XV Jubileuszową Imprezę profilaktyczno-sportową „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 26 maja 2018 r., tj. w sobotę w godzinach 12.00 – 17.00 w Parku Miejskim w Skawinie – plac przy Pałacyku Sokół. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają  dzieci i młodzież oraz dorosłych mieszkańców Miasta i Gminy Skawina. Program imprezy obejmuje wiele atrakcji: liczne konkurencje sportowe, bieg sztafety honorowej, konkursy profilaktyczne, atrakcyjne nagrody, koncert.

Szczegółowe informacje w załączonym plakacie promującym wydarzenie.

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.