Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zapraszamy - Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2018

piątek, 1 czerwca 2018 - piątek, 31 sierpnia 2018

Dwór Dzieduszyckich Radziszów , ul. Szkolna 4

N: 19.81193 E: 49.937976

http://dworradziszow.pl/dwor

dwor@ckis.pl

Zapraszamy do wspólnego odkrywania Skarbów Blisko Krakowa!

Poznawaj lokalne tradycje, baw się i rozbudzaj ciekawość otaczającego Cię świata!
Biorąc udział w warsztatach przekonasz się, że  miejsca, które co dzień mijasz, kryją niesamowite historie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas warsztatach, które zapowiadają się niezwykle interesująco! Z nami odkryjesz co łączy wiklinowy koszyk i królową polskich rzek - Wisłę, podszlifujesz swoje umiejętności kulinarne, konnym zaprzęgiem obejrzysz okolice Nielepic, poznasz tajemnice Dworu Dzieduszyckich, dowiesz się do czego służy węza oraz co wspólnego mają kolorowe witraże z Muzeum Ślusarstwa.


Zostań Odkrywcą Skarbów Blisko Krakowa! Weź udział w czterech z sześciu warsztatów, odbierz „Mapę Odkrywcy Skarbów Blisko Krakowa”, rozwiąż zagadki, zbieraj naklejki
i odbieraj upominki na każdym warsztacie! Wspaniała zabawa gwarantowana!

 

Jak wziąć udział w Zabawie?

Aby wziąć udział w warsztatach należy w tygodniu przed wybranym warsztatem wysłać formularz zgłoszeniowy na adres skarby@bliskokrakowa.pl Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy warsztat będzie się odbywał w dwóch terminach, w następujących
po sobie dniach - piątek i sobota. Zabawa dedykowana jest dzieciom, sugerowany przedział wiekowy uczestników: 5-12 rok życia.
Osoby niepełnoletnie biorą udział w zabawie pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna. Ze względu na ograniczoną liczbę mieść, każdy uczestnik może wziąć udział tylko w czterech warsztatach.

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.