Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Konkurs „DRZEWO W PRZYRODZIE SPRZYJA CZYSTEJ WODZIE”

czwartek, 22 marca 2018, 10:00 - poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 13:00

Igołomia , Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce

http://www.igwa.pl/art,957,konkurs-drzewo-w-przyrodzie-sprzyja-czystej-wodzie

Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce zaprasza do udziału w konkursie „DRZEWO W PRZYRODZIE SPRZYJA CZYSTEJ WODZIE” W tym roku zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do sadzenia drzew, ponieważ pełnią one wiele ważnych funkcji w przyrodzie. Przede wszystkim oczyszczają cenne zasoby natury: powietrze i wodę. PAMIĘTAJ: IM WIĘCEJ DRZEW, TYM WIĘCEJ CZYSTEJ WODY!!! Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy: posadzić drzewko, zrobić sobie z nim zdjęcie zachęcające innych (np. hasłem) do sadzenia drzew, wysłać je na adres e-mail: wodociagi.igwa@op.pl  dostarczyć wywołane zdjęcie do siedziby Wodociągów

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.