Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Wielkanocny Festiwal Rękodzieła

niedziela, 25 marca 2018, 12:00-18:00

Zabierzów , Ratusz w Zabierzowie

http://sckipgz.zabierzow.org.pl/wielkanocny-festiwal-rekodziela/

W Niedzielę Palmową 25 marca 2018 r. zapraszamy na Wielkanocny Festiwal Rękodzieła, który odbędzie się w Ratuszu w Zabierzowie.

W przestrzeni Ratusza znajdzie się miejsce dla wielu wystawców – rękodzielników, którzy na żywo będą prezentowali kulisy swojej pracy. Chcemy przybliżyć odbiorcy jak wygląda tworzenie rękodzieła, zaintrygować i wciągnąć w ten niezwykły świat nieskończonych pomysłów i kreatywności. Stoiska wypełnią kolorowe pisanki, ozdoby wielkanocne, wyroby drewniane i wikliniarskie. Dodatkowo zaplanowano otwarte warsztaty rękodzielnicze, skierowane nie tylko dla najmłodszych.

Tego dnia zostaną rozstrzygnięte konkursy na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną oraz „Masz Babo Placek”, który ma już swoją długoletnią tradycję. Po Mszy Świętej w Kościele Parafialnym o godz. 12:00 w Zabierzowie odbędzie się ocena prac w konkursie na „Najpiękniejszą Palmę”. Jury dokona oceny w dwóch kategoriach – najpiękniejsza i najwyższa palma. Rozdanie nagród w konkursie zaplanowano na godz. 14:00 w Ratuszu w Zabierzowie. O 14:30 zostaną ogłoszone wyniki konkursu kulinarnego „Masz Babo Placek”, a o 15:00 poznamy laureatów konkursu na Wielkanocną Pisankę.

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.