Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

SALSA SOLO I LADY STYLING

piątek, 6 października 2017, 19:00 - niedziela, 31 grudnia 2017, 22:00

Michałowice , Centrum Kultury i Promocjiw Michałowicach

http://wmichalowicach.pl/salsa-solo-i-lady-styling/

Już 6 października startują zajęcia SALSA SOLO oraz LADY STYLING! Nowe zajęcia, nowy Instruktor, nowe wyzwania! Zapraszamy serdecznie! Zapisy: tel 535029009. Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi: Aleksandra Heidi Gajewska  – Szkoła Salsa House by Daniel Pancerz. Miłośniczka kultury i muzyki latynoamerykańskiej. Niezwykle charyzmatyczna instruktorka i wszechstronna tancerka, zarażająca pasją, miłością oraz wrażliwością do tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca współczesnego oraz rozwoju w świecie teatru tańca. Jako członkini Zespołu Tańca Współczesnego PULS reprezentowała Polskę na międzynarodowych festiwalach tanecznych m.in. Dance World Cup. Przeprowadzka do Hiszpanii, a tam kontakt z kulturą latynoską zaszczepiły w niej miłość do rytmów Ameryki Południowej i Karaibów, a szczególnie do salsy. Jako tancerka i instruktorka współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Portugalii. Obecnie prowadzi regularne zajęcia w Krakowie w Szkole Salsa House oraz warsztaty wyjazdowe w całej Polsce.

Salsa Solo – piątek, godz. 19.00

Zajęcia w 100% w rytmie Salsy, podczas których poznacie kroki podstawowe, obroty oraz podstawy techniki ruchu charakterystycznego dla tego stylu tańca.

Ladies Styling/Latino Solo – piątek, godz. 20.00

Zajęcia oparte na nauce choreografii będącej mieszanką różnych stylów „Latino” (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, bachata). Poznacie także tajemnice kobiecego „stylingu” w tańcu, czyli popracujemy nad płynnością i gracją ruchu bioder, ramion i klatki piersiowej.

Energia, wspaniała muzyka, rozwój taneczny, świetna atmosfera- wybierz zajęcia dla siebie

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.